SOUTĚŽ

Výherci soutěže byli vylosování!

Výherci všech 25 cen z naší soutěže byli vylosování a kontaktováni na e-mailech, které zadali během své přihlášky. Všem účastníkům děkujeme za veliký zájem o soutěž, výhercům přejeme, ať si své ceny užijí a ostatním pak více štěstí v dalších soutěžích!

Soutěž

Jak se zapojit do soutěže?

1.
Zakup si jakýkoliv herní monitor značky AOC v rozmezí od 1. 10. 2021 do 9. 1. 2022 a níže na stránce vyplň jednoduchý formulář, kterým se zařadíš do slosování o spoustu skvělých cen.
2.
Soutěžit může kdokoliv z Česka a Slovenska starší 15 let. Detailní pravidla a podmínky této soutěže naleznete na TÉTO STRÁNCE.
3.
Pokud si zakoupíš ve výše zmíněném termínu více monitorů AOC, přihlas se určitě vícekrát. Každý doklad o koupi je ale možné použít pouze jedenkrát. Neposkytuj svůj doklad o koupi nikomu dalšímu. V případě, že zjistíme, že byl jeden doklad použit vícekrát, vyřadíme všechny s ním podané přihlášky.
4.
Slosování výherců proběhne nejpozději 17. 1. 2022, kdy budou pořadatelem soutěže všichni výherci kontaktováni na emailových adresách uvedených v přihlášce.

O co se hraje?

3x
Soutěž
Plně hrazeno jedné osobě
Výlet do G2 house v Berlíně
3x
Soutěž
Koupil sis AOC monitor?
Vyhraj druhý stejný zdarma
1x
Soutěž
Herní monitor
AOC CQ32G3SU/BK
1x
Soutěž
Herní monitor
AOC C27G2ZE/BK
1x
Soutěž
Herní monitor
AOC 24G2ZU/BK
3x
Soutěž
Herní sluchátka
AOC GH300
3x
Soutěž
Herní sluchátka
AOC GH200
5x
Soutěž
Herní myš
AOC GM500
5x
Soutěž
Herní myš
AOC GM200
Zvol si monitor podle své oblíbené hry

Zvol si monitor podle své oblíbené hry

Nevíš, jaký monitor si vybrat, ale máš jasno v tom, jakou hru na něm chceš hrát? Podívej se na naše doporučení dle nejhranějších titulů, jakou jsou CS:GO, Fortnite, GTA, Minecraft a další!

Vybrat dle hry >